środa, 1 stycznia 2014

Zjazd w Ustroniu trwa

Sobota - warsztatów ciąg dalszy. Jacek rano uczył się robić zabawki ze sznurka: konika oraz aniołka. Warsztaty bardzo udane w przyjemnej atmosferze.


A ja rano uczyłam się naszywać aplikacje.  Bardzo fajne zajęcia. Dużo z nich wyniosłam, a pani Małgosia Stec-Adamus to wspaniała nauczycielka, która chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem.
A sama tworzy wspaniałe i niepowtarzalne patchworki i nie tylko! Drugą prowadzącą zajęcia była p. Ewa Wilczak. Również szyje wspaniałe rzeczy!
Pani Małgosia dodatkowo poświęciła mi czas, żeby wytłumaczyć frywolitkę :-) odzyskałam nadzieję, że z frywolitką możemy się jeszcze polubić.


Popołudniu Jacek zgłębiał technikę scrapbooking. Szczerze mówiąc czuje się lekko nimi zawiedziony, bo więcej się po nich spodziewał. Ale kartka wyszła naprawdę fajna!Moje popołudnie wciąż z p. Małgosią - tym razem patchwork - ręczne szycie heksagonów. Technika  w amerykańskiej stylistyce "Ogródek babci". Fantastyczna sprawa! Czasochłonne (jak wszystko) i niezwykle efektowne.
Pani Małgosi bardzo dziękuję za pomoc przy doborze materiałów do patchworku! Z pewnością uszyję, jeszcze nie wiem kiedy, ale uszyję!!! Choćbym na uszach miała stanąć ;-)A w przerwie rzuciłam okiem na to co robi Alicja z Moniką czyli miłośniczki koronki klockowej. Niesamowicie przepiękna i czasochłonna koronka, która warta jest wspomnienia w osobnym poście (już wkrótce).

Jutro (niedziela) raniutko opuszczamy Ustroń pełni pozytywnych wrażeń i z mnóstwem nowych umiejętności. Bardzo stęsknieni już za córeczkami i niesamowicie wdzięczni moim rodzicom, dzięki którym wyjazd był możliwy. Tata pożyczył swój samochód, a mama zajęła się dziewczynkami!
DZIĘKUJEMY!!!

2 komentarze:

 1. Relacje super !!! Czuję jakbym sama tam była :)
  Kiedy macie na to czas przy tylu zajęciach??? :)))
  A tacy rodzice to skarb !!!! sama takich mam i teraz jako babcia staram się być tak pomocna moim dzieciom :)
  Podglądam Wasze prace regularnie i z ciekawością czekam na "zakręcone" rezultaty :))
  Ulka

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy i zapraszamy do oglądania :-)

  OdpowiedzUsuń