niedziela, 15 czerwca 2014

"Rzemień na lato uszył mi tato"

"Rzemień na lato,
uszył mi tato"


Przekładka w letnich kolorkach dla nieletniej dziewczynki tatusia.4 komentarze:

 1. Witam, znowu kolejne CUDO! w sobotę do późnej nocy przeglądałam Wasz blog i jestem zachwycona, szczegolnie moje serce podbiły rzemienie z przekładkami....moim zachwytom nie ma końca, okropnie mi się podobają, mogłaby tak długo jeszcze piać z zachwytu. Najgorsze, że ja sama jestem antybiżuteryjna;( a tu tyle śliczności....Dopiero stawiam pierwsze kroczki w temacie koralików, na razie nauczyłam się robić sznur koralikowy na szydełku , w planach była jeszcze gąsieniczka, kule, zawieszki.... myślałam, że na tym koniec a TU przekładki! i podwójna gąsieniczka i gąsieniczka z super duo i kule szpiegule i wszystko takie cudowne....jak ja to wszysko ogarnę? a doba taka krótka no i mojego dziergania nie zostawię:) Fajnie, że są informacje jaki użyto rozmiar koralików, rzemieni itp. Będę tutaj często zaglądać, podpatrywać, podpytywać może i ja taką uplotę.....muszę!
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekujemy za tak bardzo miły i uskrzydlający komentarz :-)
  Trzymamy kciuki za kolejne koralikowe projekty. Koralikujemy od 1,5 roku, a wciąż uczymy się nowych rzeczy, no i mnóstwo projektów jeszcze przed nami. Doba zdecydowanie jest za krótka! Jeśli będziesz chciała się o coś zapytać, śmiało pisz na oluszek@interia.pl. Postaramy się pomóc w miarę możliwości.
  Pozdrawiamy serdecznie, OiJ

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale śliczna...
  Podziwiam Wasze prace, podpatruję, planuję... i jeszcze się nie zabrałam do zrobienia pierwszej przekładki na rzemień, ani bransoletki z Toho 15o. Jak Wy znajdujecie czas na koralikowanie? Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hejka!
  Łatwo nie jest ;-) Trzymam kciuki za Twoje projekty!
  Również pozdrawiamy,
  OiJ

  OdpowiedzUsuń