niedziela, 17 lipca 2016

Ośmiorniczki dla wcześniaków c.d.

Ośmiorniczek ciąg dalszy. Dziergam nieustająco, choć inne projekty czekają, to ośmiorniczki wciągnęły mnie na całego. Kolejna porcja terapeutycznych maskotek :-) wysyłam do Szpitala w Krakowie i Bielsku Białej - tam mieszkają "moi sponsorzy", od których otrzymałam bawełnę i w ten sposób pragnę im się odwdzięczyć :-)piątek, 8 lipca 2016

Plecako-worek w łowicki wzorek

Plecaczek/worek dla starszej córki uszyty na zajęciach w Ciekawym Szyciu. Idealny na krótkie wypady rowerowe i na miasto. Uszyłam również taki dla Ali i dla siebie - jutro zamieszczę zdjęcia, bo dziś już za ciemno :-) A szycie wciąga mnie coraz bardziej ;-)

środa, 6 lipca 2016

Peyote - kompendium wiedzy

Właśnie kupiłam książkę o ściegu Peyote :-) Nie ma co ukrywać - jestem pod ogromnym wrażeniem. Ścieg nie należy do moich ulubionych, jednak dzięki tej publikacji może się to zmienić. Największe atuty- niezwykle przejrzyste i jasne grafiki i opisy; sposoby na urozmaicenie projektów, ciekawe przykłady na różne odmiany tego ściegu oraz ogólne porady dotyczące koralikowania. Sama wyplatam już tylko od czasu do czasu, jednak nabrałam znów chęci do sięgnięcia po koraliki. Gratulacje dla autorki publikacji - Moniki Pieńkowskiej (Extrano). Mam nadzieję, że wkrótce powstaną kolejne publikacje :-)


wtorek, 5 lipca 2016

Zoe i profesjonalna sesja fotograficzna

Nie ma to jak profesjonalna sesja fotograficzna :-)
Zdjęcia mojej pierwszej waldorfskiej lalki zrobione przez Asię z "Addicted to crafts". O lalce pisałam kilka postów wcześniej.

Asiu, serdecznie dziękuję!

link do zdjęć - zapraszam!